Dla rodziców, których pragną aby ich dziecko rozwijało się w sposób prawidłowy, było spokojne, zadowolone oraz nie miało w przyszłości wad postawy. Zdarza się, że dziecko układa się asymetrycznie, pręży, odgina, płacze, ma kolki, silnie napina mięśnie. Dzięki prawidłowej codziennej pielęgnacji, podczas najczęstszych zabiegów (przewijania, ubierania, karmienia) możemy dostarczyć dziecku silne bodźce, które warunkują i normalizują prawidłowy rozwój.

Terapia zajęciowa z zakresu korekcji wad postawy dla dzieci

(pierwsze zajęcia z rodzicami, badanie oceniające wady postawy, testowanie funkcjonalne, planowanie terapii)

Prawidłowa postawa ciała to takie ułożenie poszczególnych segmentów ciała (głowy, barków, miednicy) by wykonywanie ruchów było w jak największym stopniu ergonomiczne i gwarantowało prawidłową aktywność motoryczną. Dobra postawa to dobry nawyk, który ma swoje znaczenie w życiu bez dolegliwości bólowych.

Cena – 20 zł (45 min)
Instruktaż pielęgnacyjny wg. Koncepcji NDT Bobath

    home-boxes-1 home-boxes-3 home-boxes-4

 


Rehabilitacja dorosłych – Indywidualnie dobierany program rehabilitacyjny dla dorosłych w związku z występującymi schorzeniami, stanach po operacjach, udarach. Zabiegi z zakresu fizykoterapii: elektroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki, laser, lampa Solux, bioptron. W zależności od potrzeb, możliwość opracowania odpowiednich ćwiczeń zarówno przeprowadzanych w formie zajęć stacjonarnych jak i rehabilitacji domowej.